Заміна скла окремо у телефонах OnePlus

 

Мобільні пристрої OnePlus із сенсорним екраном – популярні, функціональні та цілком надійні гаджети, але якщо ви зіткнулися з проблемою розбитого скла, не варто засмучуватися раніше часу. Це не дивно, адже тендітне скло – це ахіллесова п’ята сучасних телефонів. Якщо на Вашому телефоні розбите саме скло наші досвідчені майстри зможуть повернути до життя вашого мобільного друга. У сервісному центрі МастерФон Ви зможете замінити розбите скло окремо без заміни дисплейного модуля. Ми можемо зрізати розбите скло та повернути дисплейний модуль у вихідний стан. В оригіналі у всіх моделей телефонів OnePlus скло сенсор і дисплей це одне ціле-дисплейний модуль. Але завдяки високим технологіям та професійності наших майстрів, ми можемо замінити окремо скло з мінімальними ризиками для дисплея. Заміна скла завжди набагато економічніша, ніж покупка нового пристрою.

Ціна заміни скла у смартфонах OnePlus.

Ціна заміни скла від 790 грн, залежить від моделі апарату та складності роботи.

Всі ціни на заміну скла ви можете переглянути внизу статті.

Термін виконання заміни скла у телефонах OnePlus.

Заміна скла займає трохи більше часу, аніж заміна дисплейного модуля. Потрібно акуратно відокремити скло, потім приклеїти. На роботу знадобиться час від 3 годин.

Якою є процедура зрізання скла

Сепарація – це процес поділу дисплея від скла, якщо потрібно замінити лише скло. Всі сучасні смартфони випускаються зі склеєними між собою по всій площині склом та дисплеєм. Це дозволяє зменшити товщину дисплейного модуля та збільшити його якість. Навігація стає більш комфортною, а зображення чітким та реалістичним. Також майже у всіх сучасних моделях телефонів відсутній повітряний прошарок між цими двома елементами, який заповнений спеціальним ОСА клеєм, це надає пристрою ще більшої естетики. Сепарація дозволяє розділити дисплейний модуль на окремі компоненти і замінити тільки пошкоджене скло.

 

Найчастіша причина заміни скла (сенсора, тачскріна)  – необачний механічний вплив. Телефон може впасти з висоти, на нього можуть випадково наступити, розчавити або навіть злісно кинути об стіну… У всіх цих випадках заміна скла – єдиний спосіб продовжити життя гаджета.

Сенсор складається з кількох верств, і якщо порушення є хоча б в одному з них, система не працюватиме. Якщо сенсорний екран не реагує на дотик, а зображення зберігається, проблема може полягати лише у верхньому шарі скла.

 

Залишити коментар

Підписатися
Сповістити про
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі