Ремонт телефону OnePlus після води

 

 

Потрапляння води у ваш смартфон OnePlus може нашкодити його електронним компонентам, що спричинить серйозні поломки. Якщо телефон впустили у воду рекомендуємо його вимкнути та не намагатися його заряджатиДалі зверніться до сервісного центру МайстерФон для проведення діагностики та, якщо це необхідно, наступним ремонтом.

Вода – страшний ворог мобільної техніки. Вона провокує коротке замикання, вихід електронних елементів з ладу, а солі, що містяться в ній, призводять до корозії. Найбільш небезпечна для влаштування морська вода. Тому після “морського плавання” потрібне особливе сушіння.
Покриття корозією при попаданні вологи в пристрій, не менш важлива поломка, ніж інші, оскільки вона може призвести до виходу з ладу девайсу аж до відключення або припинення його роботи.

Що не можна робити у разі потрапляння телефону OnePlus у воду?

Найпоширеніші помилки, коли користувач замість сервісу починає сушити пристрій на батареї, що тільки сприяє поширенню корозії. Ще гірше – поставити залитий апарат на зарядку, це забезпечить вигоряння будь-якого вузла. Найбільше після намокання страждає роз’єм у смартфоні, сенсорний екран, динаміки, ці компоненти більш схильні до дії вологи.

Ремонт після влучення води в сервісному центрі Мастерфон проводиться досвідченими майстрами. Виконаємо делікатне сушіння та повне відновлення функціональності після падіння телефону у воду.

 

 

 

Процес відновлення після впливу рідин індивідуальний, але є постійні етапи відновлення:

  1. Чищення та видалення слідів корозії та провідних відкладень;
  2. Заміна компонентів, що вийшли з ладу;
  3. Обробка спеціальним складом, який зупиняє процес корозії і оберігає пошкоджені шари від рідини.

Яка ціна ремонту телефонів OnePlus після попадання вологи?

Вартість чищення та видалення слідів корозії у нашому сервісному центрі коштує від 550 грн. Вартість заміни компонентів від 600 грн..

Час ремонту телефонів OnePlus після попадання вологи

Якщо в телефоні незначна корозія ремонт може тривати 2-3 години. Але ми рекомендуємо за такої поломки залишати в ремонт на 2-3 дні. Оскільки при попаданні вологи в телефоні можуть виявитися приховані дефекти, які відразу побачити неможливо.

За процедурою майстер ремонтує видимі несправності. Потім встановлюється телефон на тест та прогін. Після проходження повного тесту видається клієнту.

Ми маємо великий досвід у ремонті девайсів із подібними несправностями. У роботі застосовуємо лише якісне обладнання.

Ознайомитись з усіма видами ремонту телефонів OnePlus ви можете, перейшовши за наступними посиланнями:

Ремонт  OnePlus 5
Ремонт  OnePlus 6
Ремонт OnePlus 6T
Ремонт OnePlus 7
Ремонт OnePlus 7T
Ремонт OnePlus 7 Pro
Ремонт OnePlus 7T Pro
Ремонт OnePlus 8
Ремонт OnePlus 8 Pro
Ремонт OnePlus 9
Ремонт OnePlus 9 Pro

Залишити коментар

Підписатися
Сповістити про
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі