Заміна акумуляторної батареї в телефонах OnePlus

 

 

 

Купуючи смартфон, ми розуміємо, що рано чи пізно заміна акумуляторної батареї в нашому девайсі стане неминучою, адже вона має свій певний ресурс, який з часом вичерпується. Залежно від інтенсивності використання пристрою, акумулятор служить в середньому рік-півтора, після чого він починає швидко розряджатися, довго заряджатися (або навпаки – швидко), до того ж апарат може довільно вимикатися в невідповідний момент

Ці проблеми викликані зниженням ємності в батареї та порушенням її внутрішнього опору. Бувають випадки, коли проблема виникає не в акумуляторі, а інших компонентах, які споживають зайву енергію, призводячи до швидкого розряду. Так само трапляються випадки, коли після певної (залишкової) ємності батарейка дуже швидко сідає або телефон просто вимикається.

Заміна акумулятора в телефонах OnePlus не є проблемою для бюджетних моделей цієї марки. Конструкція недорогих пристроїв стандартна: задня кришка приховує акумулятор, який легко піддівається нігтем. У цьому випадку досить замінити несправну деталь на ту, що придбали.

Причини заміни акумулятора

  • телефон швидко розряджається.
  • телефон не заряджається.
  • телефон відключається під час дзвінка

Особливості заміни акумулятора

Дані моделі є монолітним корпусом.

Корпус монолітних телефонів OnePlus складається з декількох частин: власне кришка, нижня планка, окремі моделі – панель над камерою. Потрібен досвід і майстерність, щоб зняти акуратно кришку акб і не пошкодити її, так само потрібно знати як правильно підключити акумулятор. З цією проблемою Вам допоможуть впоратися інженери Сервісного центру Майстерфон.

Ціна заміни акумулятора

Ціна заміни АКБ на OnePlus від 650 в залежності від моделі.


Час заміни акумулятора

Середній час заміни акумуляторної батареї в телефонах OnePlus складає 2-3 години. Але ми рекомендуємо при швидкому розряді телефона залишати телефон в ремонті мінімум на добу. Так як у 30-40% випадків швидкий розряд телефону не пов’язаний з акумулятором, а може бути викликаний іншими причинами.

  • Коротким замиканням або витоком току
  • Корозією післе попадання вологи
  • Вірусом і неправильно працюючої  програми

Замовити ремонт

Замовити ремонт

Можливі несправності пов’язані з використанням акумуляторів в телефонах OnePlus

OnePlus вимикається на холоді

Якщо з приходом холодів Ваш смартфон почав довільно відключатися і швидше втрачати заряд – проблема однозначно в акумуляторі. Зазвичай дана несправність проявляється після року експлуатації. У нових телефонах подібне не трапляється, оскільки у новому пристрої акумулятор повний “сил та енергії”. До того ж, після такого відключення на холоді, коли Ви поставите пристрій на зарядку, акумулятор “відігріється”, і покаже вищий відсоток заряду, ніж. коли смартфон вимкнувся. Це знак, що показує необхідність заміни акумуляторної батареї.

Швидко розряджається АКБ

Однією з причин, з яких швидко розряджається смартфон OnePlus, може бути так само велике фонове споживання енергії додатками. А те, як реально довго може пропрацювати смартфон, залежить від налаштувань і версії OS в Android. Щоб виключити ймовірність впливу ПЗ на енергоспоживання, зробіть наступні дії:

  • Відключіть всі фонові додатки і мобильні данні, залиште тільки мобільний зв’язок і СМС.
  • В Додатках потрібно зупинити всі  програми, які не використовуються.
  • Якщо на смартфоні є додатки, якими ви не користуєтесь – зупиніть і відключіть ці додатки.
  • Зменшіть яскравість екрана.

Використовуйте справні та нові кабель та універсальну зарядку на 2.1А.

Якщо Ваш гаджет вимикається при 30-70% заряду або не працює без зарядного пристрою, значить так само акумулятор зносився.

Точніший діагноз може дати тільки діагностика на спеціалізованому обладнанні, яке є в нашому сервісному центрі. Усунення проблем із акумулятором коштує від 850 гривень.

Заміна акумулятора OnePlus 5
Заміна акумулятора OnePlus 6
Заміна акумулятора OnePlus 6T
Заміна акумулятора OnePlus 7
Заміна акумулятора OnePlus 7T
Заміна акумулятора OnePlus 7 Pro
Заміна акумулятора OnePlus 7T Pro
Заміна акумулятора OnePlus 8
Заміна акумулятора OnePlus 8 Pro
Заміна акумулятора OnePlus 9
Заміна акумулятора OnePlus 9 Pro

 

Залишити коментар

Підписатися
Сповістити про
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі