Не працює мікрофон. Заміна мікрофона у телефонах OnePlus

Замена микрофона

Телефонний мікрофон відіграє важливу роль у роботі гаджета, завдяки якому звукові хвилі перетворюються на електромагнітні. Без мікрофона смартфон не передаватиме слова власника співрозмовнику під час телефонної розмови, тобто втратить функцію зв’язку. Поломка деталі вимагає складного і дорогого ремонту, тому дешевше і простіше замінити запчастину, що вийшла з ладу, на нову. Замінити мікрофон на ідентичний допоможуть майстри нашого сервісного центру, а власний склад із запчастинами зробить терміни виконання замовлень мінімальними.

Ознаки несправності мікрофона у телефонах OnePlus

Проблеми із записом, передачею звуку – основні ознаки несправного телефонного мікрофона.

  • Якщо співрозмовник не чує вас
  • Якщо диктофонні записи – суцільний білий шум, ймовірність поломки цієї деталі майже 100%
  • Співрозмовник чує Вас, але дуже погано
  • У співрозмовника Ваш голос спотворюється чи чути сторонні шуми
  • Ваш голос періодично зникає

Нерідко одночасно виходить із ладу шлейф гнізда зарядки, їх пошкодження обумовлені однаковими факторами.

Причини несправності мікрофону в телефонах OnePlus

Основні причини виходу з ладу мікрофона в OnePlus – це потрапляння вологи та механічні впливи.

Волога, потрапляючи всередину телефону, окислює контактні доріжки, елементи, роз’єми і мікрофон не виключення. Мікрофон може вийти з ладу як тому, що в нього потрапила вода, так і тому, що волога закоротила контактні доріжки живлення мікрофона і він згорів. У такому разі заміною окремо мікрофона не обійтися, потрібно додатково відновлювати доріжки та елементи.

Так само мікрофон може зламатися через механічні пошкодження таких як падіння або якщо його мембрану пробити чимось гострим, наприклад, голкою. Не рідко трапляюся випадки коли людина хотіла просто прочистити отвір під мікрофон і пробила мембрану. Так само мембрана може пошкодитися через сильний поток повітря, наприклад, якщо продуть отвір за допомогою компресора.

Яка вартість заміни мікрофона у телефонах OnePlus?

Точний характер ушкодження можна встановити після діагностики. Довірити заміну мікрофона краще фахівцям сервісного центру Мастерфон. Наші інженери легко замінять Вам мікрофон. У середньому вартість ремонту по заміні мікрофона від 650 грн в залежності від моделі.

Скільки займає час ремонту по заміні мікрофона OnePlus?

Якщо мікрофон не працює в телефоні онеплюс, може бути кілька причин його несправності. Відповідно і час ремонту може бути різним. У середньому, якщо проблема тільки в мікрофоні, заміна займає від 40 хвилин до 1,5 годин. Залежить від причини поломки та складності розбирання-складання конкретної моделі телефону.

 

Залишити коментар

Підписатися
Сповістити про
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі